Zobrazuji všech 9 výsledků

Zobrazit kategorie
Zavřít

Auto jeřáb

350,00 
Dřevěné auto jeřáb – potěší každé dítě. Pohyblivé rameno s lankem pro zvedání nákladu.

Auto jeřáb střední

570,00 
Dřevěné auto jeřáb – potěší každé dítě. Pohyblivé rameno s lankem pro zvedání nákladu. Gumové kolečka. Dřevěný náklad s očke.
Zavřít

Auto jeřáb velké

1 700,00 
Auto bude vyrobeno a odesláno první týden v prosinci 2022. Dřevěné auto jeřáb – potěší každé malého i velkého stavitele. Pohyblivé rameno s dvěmy polohy nastavení s lankem pro zvedání nákladu. Dřevěný náklad s očke. Auto je zhotoveno z vzduchem sušeného buku, který je ideální pro výrobu hraček. Dřevo prošlo ručním obroušením, proto netřepí a nepouští třísky. Z hlediska bezpečnosti a nezávadnosti splňuje platné normy. Rozměry: délka dřevěného autíčka je cca 70 cm, výška 24cm, šířka 18cm

Auto nákladní střední

510,00 
Dřevěné auto nákladní – potěší každé dítě. Vhodné na převážení nákladu nebo na hraní na písku. Gumové kolečka.
Zavřít

Auto nákladní velké

900,00 
Velké dřevěné auto nákladní – potěší každé dítě. Vhodné na převážení nákladu nebo na hraní na písku. Auto je zhotoveno z vzduchem sušeného buku, který je ideální pro výrobu hraček. Dřevo prošlo ručním obroušením, proto netřepí a nepouští třísky. Z hlediska bezpečnosti a nezávadnosti splňuje platné normy.    

Auto TRUCK s buldozérem

360,00 
Dřevěný tahač s návěsem pro převoz buldozéru – kdyby si dítě mělo vybrat jenom jednu jedinou hračku. Byla by to právě tato.

Dřevěné auto s kládami velké

1 900,00 
Auto bude vyrobeno a odesláno první týden v prosinci 2022. Velké dřevěný tahač s kládami. Velké auto pro převoz klád. Možnost nakládat a vykládat.

Sada pro malé kutily

100,00 115,00 
Sada pro malé kutily jako kreativní hračka, kterou je možné si podle vlastní fantazie domalovat a sestavit.
Zavřít

Velký traktor s valníkem

850,00 
Dřevěný traktor s valníkem – pro dětskou hru jako dělaný. Pokud má dítě sourozence, doporučujeme nezůstávat pouze u jednoho. Žádné dítě se totiž nebude chtít o traktůrek dělit. Na to každý rodič může přísahat.