Vítejte v naší úchvatné kolekci dřevěných mašinek, kde každý kousek vypráví příběh plný fantazie a dobrodružství! Naše dřevěné mašinky jsou navrženy s láskou a dbalostí, aby rozvíjely kreativitu a motorické dovednosti vašich dětí. Každá mašinka je vyrobena z kvalitního, udržitelně získaného dřeva, což zajišťuje nejen bezpečnost, ale i dlouhodobou trvanlivost. Naše dřevěné mašinky jsou ideální pro malé vlakové nadšence.

Prozkoumejte naši pestrou nabídku a objevte dokonalou mašinku, která bude nejen skvělým hračkou, ale také krásnou dekorací v dětském pokoji. Nechte své děti vydat se na cestu plnou fantazie a objevů s našimi dřevěnými mašinkami, které jsou více než jen hračky – jsou to kousky radosti a inspirace.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Zobrazit kategorie
Zavřít

Mašinka Liduška

410,00 420,00 
Poznejte kouzlo dřevěné mašinky Lidušky, ideální hračky pro malé milovníky vláčků. Tento 55 cm dlouhý vláček, dostupný ve 4 barevných variantách, je skvělým společníkem pro dětské hry. Vyrobený z kvalitního bukového dřeva, Liduška je bezpečná, pevná a odolná. Součástí jsou dva vagóny (Panely a Klády), s možností barevného provedení a snadným připojením díky provázkovému spoji s kolíčkem. Splňuje všechny bezpečnostní normy a je ideální pro rozvoj představivosti a motorických dovedností dětí.
Zavřít

Mašinka nákladní

230,00 
Dřevěná mašinka se 2 vagóny – ve 3 barevných variacích. Spolehlivě převeze a odveze dětský náklad.

Mašinka osobní

210,00 
Dřevěná mašinka se 2 vagóny – mezi dětmi stále oblíbená. Dobrá volba pro rodiče, kteří nevědí, jakou další hračku svým ratolestem pořídit.